ECT Grup Logo
Kariyer Destek İletişim
Ana Sayfa
Satış
Ölçüm
Koruma ve Kontrol
Kalite ve Ölçümleme
Harmonik Filtreleme ve Güç Faktörü Düzeltme
Darbe Koruma Sistemleri
Park Yönlendirme ve Otopark Otomasyon
Access Kontrol
Elektrikli Araç Şarj Sistemleri
 
ACCESS KONTROL; PLAKA TANIMLAMA VE YANGIN ALGILAMA
   ACCESS KONTROL; PLAKA TANIMLAMA VE YANGIN ALGILAMA

Plaka Tanımlama SistemiPlaka Tanımlama Sistemi
VSIM otomatik plaka tanımlama sistemi, VSIM-OCR, VSIM-ACCESS ve VSIM-SOFT sisteminden oluşmaktadır. VSIM-OCR sistemi yüksek çözünürlüklü IP kamera, kızıl ötesi aydınlatma, hava şartlarına dayanıklı kasa ve kameradan oluşmaktadır. Kameradan gelen resimlerin iletilmesi, işlenmesi, ilgili aracın plaka kaydını tespit edilmesi ve gerekli bilgiyi IP yoluyla gönderilmesi için VSIM-CONFIG yazılımı kullanılmaktadır.Aracın plaka kaydı merkezi kontrol istasyonuna ulaştığında, kontrol uygulaması VSIM-SOFT araç ve giriş bilgilerini yönetir.

VSIM-ACCESS ünitesi fiziksel olarak araç tanımlama sensörlerini ve açılan bariyerler için röle çıkışlarını kontrol etmektedir. VSIM otomatik plaka tanımlama sistemi Ethernet bağlantısı ile TCP/IP iletişimine sahiptir. Ayrıca iletişim protokolleri vasıtasıyla diğer sistemlerle kolayca entegrasyon sağlanabilmektedir

Zaman Takip Kontrol Sistemleri / Kart Geçiş ve Kimlik Tanımlama Sistemleri

Zaman Takip Kontrol Sistemleri / Kart Geçiş ve Kimlik Tanımlama Sistemleri

Geçiş kontrol sistemi belirli grup kişiye, belirli bir alan için önceden belirlenmiş bir zaman çizelgesi içersinde giriş yapmalarına izin verir.

Elektronik geçiş kontrol sistemlerinin geçiş saatlerinin belirlenmesi, kullanıcı eklenmesi yada çıkarılması, kişilerin kimlik bilgileri ve giriş zamanlarının kaydedilmesi, belirli durumlar için raporlar hazırlanması, alarmların çalıştırılması, tehlikeli durumlarda uygun işlemlerin gerçekleştirilmesi işlerini yürütür.


Yangın AlgılamaYangın Algılama
Circarfire ürünü farklı ihtiyaçlara yönelik konvansiyonel yangın algılama sistemleri sunuyor. İstenilen sayıda arttırılabilen duman ve karbon-monoksid algılayıcıları sayesinde özellikle kapalı otoparklar için en güvenli yangın koruma çözümü.

 
I Telefon
: +90 216 313 71 00
I Faks : +90 216 313 27 83
I E-Posta : info@ectgrup.com.tr
     
I Adres : Genel Merkez
ECT Plaza Y.Dudullu Mah. Kızkalesi Sok. No: 15
Ümraniye /
İSTANBUL

I Ana Sayfa I Üretim I Markalar I Destek
I Hakkımızda I Taahüt I Çözüm Ortaklarımız I İletişim
I Satış I Servis I Kariyer    
I ECTGRUP www.ectgrup.org © 2010 Her Hakkı Saklıdır. I Web Tasarım NMI New Media Istanbul